Program Jubileuszu w dniu 7. 10.2022 roku

  • 11.00 uroczysta Akademia Jubileuszowa z udziałem zaproszonych Gości: władz samorządowych miasta Mysłowice, województwa górnośląskiego, kuratorium oraz duchowieństwa

Program Jubileuszu w dniu 8.10.2022 roku

  • 10.30 – uroczysta Msza Święta w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach z oprawą muzyczną połączonych chórów i orkiestry
  • 12.00 – Jubileuszowy Polonez przed budynkiem Liceum, przy pomniku naszego Patrona Tadeusza Kościuszki oraz  Apel Absolwentów
  • 14.00 – Akademia Jubileuszowa w auli Szkoły przygotowana przez Uczniów naszej Szkoły pod kierunkiem Nauczycieli
  • 15.00-20.00 – Spotkania Absolwentów w budynku Szkoły.
  • 20.00 – Jubileuszowy Bal Absolwentów w budynku Szkoły (wstęp płatny)
  • 20.00 – Dyskoteka w szkolnej sali gimnastycznej (wstęp bezpłatny)

Z uwagi na to, przewidujemy liczny udział Absolwentów z wielu roczników w czasie Jubileuszu, zostaną przygotowane szkolne klasy z dokładnymi opisami np. „Rocznik 1984, klasa IVa, IVb, IVc, IVd” itd. ( plan klas będzie podany wkrótce).

W czasie Jubileuszu naszymi gośćmi będą Nauczyciele aktualnie pracujący w naszym Liceum oraz Ci, którzy kiedyś w nim pracowali i wiążą z tym miejscem swoje dobre wspomnienia. Szczególnie się cieszymy na spotkanie z Nauczycielami Seniorami, którzy – mamy nadzieję – nie przepytają nas przy tablicy i kartkówki nie zrobią 😉 ale pozwolą na wspominki, przypomnienie anegdot szkolnych i na zdjęcia z Absolwentami.

W klasach można się będzie spotkać, porozmawiać i powspominać, w szkole będą gorące napoje, będzie można sobie kupić ciepły posiłek ( żurek, kiełbaski z dodatkami, pieczywo, ciasta).

Komunikat!

dla uczestników obchodów Jubileuszu i Zjazdu Absolwentów:

8.10.2022 r. zapraszamy do Szkoły od godz. 11.00. Każdy uczestnik przy wejściu otrzyma opaskę, która będzie dla ochrony stanowiła informację o przejściu Gości przez system rejestracyjny (rejestracja uczestników Zjazdu Absolwentów 11.00-18.00),

Similar Posts